Jak pisać. Jak zostać pisarzem
Pisz, zostań pisarzem!
OBEJRZY DARMOWY FILM JAK NAPISAĆ KSIĄŻKĘ JAK STWORZYĆ INFOPRODUKT!
Imię:
Adres email:
poniedziałek, 7 kwietnia 2014
Jak pisać - narzędzia do rysowania
Zobacz
jak wydać książkę
Narzędzia do rysowania
Narzędzia pól tekstowych
Widać, że grupy poleceń powtarzają się w obu paskach, z wyjątkiem pierwszej grupy poleceń. W narzędziach do rysowania jest to:
W s t a w i a n i e k s z t a ł t ów (z możliwością wstawienia także pola tekstowego). Warto tu zwrócić uwagę na polecenie: E d y t u j k s z t a ł t , aktywne dla obiektów rysowanych ręcznie o nieregularnym kształcie. Dzięki temu poleceniu możemy dowolnie dodawać punkty, żeby modyfikować dany kształt. Możemy też decydować o tym, czy linie będą proste czy łukowate i jak będą przebiegać.
Na pasku: Na r z ę d z i a p ó l t e k s t owy c h pierwsza grupa to: Te k s t . Polecenia w niej pozwalają m.in. na wyrysowanie nowego pola tekstowego i ustalenie kierunku tekstu (niekiedy przydaje się tekst w pionie).
Kolejne grupy w obu paskach są jednakowe.
Grupa: S t y l e p o l a t e k s t owe g o Dzięki poleceniom z tej grupy można zmodyfikować wygląd pola tekstowego lub wybranego kształtu: wybrać kolor, kontury, a nawet zmienić uprzednio zdefiniowany kształt.
Dwie następne grupy — E f e k t y c i e n i a oraz E f e k t y 3W — pozwalają na przydanie elementom schematu lub rysunku
przestrzenności.
Był to fragment publikacji:
"Jak napisać, przepisać i z sukcesem obronić pracę dyplomową?"
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz